קשרי משקיעים

רשתות מועדון YOU למען "משפחות גיבורות": קמפיין התרמה והעלאת המודעות בציבור

26.03.2015

 

קמפיין התרמה והעלאת המודעות בציבור לחצי מיליון 'משפחות גיבורות' המתמודדות יום יום עם אתגר של גידול ילד/ה עם צרכים מיוחדים  8.3.15- 4.4.15

העמותות עבורן התרומה: אלו"ט, נט"ל, "גדולים מהחיים" וארגון "קשר"  תרומה נוספת של 50,000 ₪ מרשתות המועדון לעמותות אלו

במשפחות המתמודדות עם גידול ילד עם צרכים מיוחדים, כל בני המשפחה נדרשים לעשות שינויים משמעותיים בחייהם האישיים, המקצועיים והחברתיים.

כמעט תמיד תשומת הלב מופנית לילד או לילדה עם הצרכים המיוחדים, אך הפעם – תשומת הלב מוקדשת למשפחה כולה.

רשתות השיווק של מועדון YOU , והחברות בקבוצת אלון רבוע כחול, מובילות  מהלך אסטרטגי של השקעה חברתית, בשיתוף עם עמותות הפועלות למען משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים. זהו מהלך נרחב, שמטרתו להעלות את המודעות ולצורך בתמיכה במשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים , מחלות קשות או טראומה נפשית, ולגייס כסף עבור 4 פרויקטים שהוגדרו ע"י העמותות במטרה לפתח שירותים שיסייעו למשפחות.

 מהלך זה הינו חלק מהמשימה החברתית של הקבוצה: לקדם את איכות חיי המשפחות בישראל, ומצטרף למגוון פעילויות אחרות שעושה הקבוצה בתחום זה מאז 2012.

בנוסף להקצאת המשאבים הניהוליים, תפעוליים ופרסומיים רבים, בשווי מאות אלפי שקלים, תתרום הקבוצה 50,000 ₪ לטובת הפרויקטים החברתיים המשתתפים בקמפיין.

קבוצת אלון משתפת פעולה עם ארגונים חברתיים מובילים, בפעילויות לקידום איכות חיי המשפחות בהם: פעמונים, ידיד, קשר – למשפחות מיוחדות, ג'וינט התנדבות, מכון ואדלר. 

הקבוצה מתמקדת בפעילות לחיזוק החוסן המשפחתי, והחליטה, בהתאם לכך, למקד את ההתרמות בקופות בתחום זה.

הקמפיין יתקיים בין התאריכים 8.3.2015 – 28.3.2015  תחת השם "משפחות גיבורות"

 משפחות המתמודדות עם גידול ילד/ה עם צרכים מיוחדים במשפחה, עבור: אלו"ט, נט"ל, קשר וגדולים מהחיים, שבפעילותם מסייעים למשפחות המתמודדות. ארגונים אלה היו שותפים לתכנון הקמפיין.במסגרת הקמפיין תתקיים התרמת לקוחות בקופות של הרשתות בקבוצה : מגה , מגה בעיר , רשת  YOU , רשת אלונית(בעיר, בכפר), רשתות ורדינון, נעמן ורשת סי קפה- SI .

ההתרמה בקופות תתבצע במספר דרכים: תרומה של 2 ש"ח או 5 ש"ח / 5 ש"ח או 10 ₪.   100%

 מהתרומות יועברו למימון 4 פרויקטים חברתיים , המנוהלים על ידי 4 עמותות המסייעות ל " משפחות גיבורות":

1. "הורים בונים קהילה" – ארגון קשר - קבוצות הורים יישוביות לתמיכה חברתית ופיתוח מענים יישוביים.

2. מרכזי משפחה - עמותת אלו " ט - מרכזי תמיכה וסיוע למשפחות ילדים עם אוטיזם

3. טיפול בנעלי בית - עמותת נט"ל - ניידת טיפולים קליניים בעוטף עזה לילדים עם פוסט טראומה ומשפחותיהם .

4. מחנה קטנטנים / נופש משפחות - עמותת גדולים מהחיים. שבוע נופש לתינוקות וקטנים עד גיל 6 שחלו במחלת הסרטן, עם משפחותיהם.

 ממחקרים עולה כי הציבור מצפה מחברות עסקיות לקדם מודעות לבעיות חברתיות, ולספר ללקוחותיהן על המטרות החברתיות אותן הן מקדמות. לכן מדובר בבחירה טבעית של מועדון   YOU מקבוצת אלון להתמקד בנושא "המשפחה". המהלך יפתח בהשקת קמפיין לתמיכה במשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים תחת הקונספט "משפחות גיבורות", יחד עם העמותות השותפות, בניסיון להעלות את הנושא לסדר היום הציבורי.

 המהלך יתוקשר ל-13,000 עובדי הקבוצה ובני משפחותיהם, וכן יתוקשר לציבור הרחב באמצעות מגוון ערוצי התקשורת של הקבוצה: תחנות "רדיו ללא הפסקה 103 FM , 104.5 FM , " FM 99 eco ", שהפיקו ג'ינגל מיוחד עם הורים שלילדיהם צרכים מיוחדים, סרטן או טראומה נפשית ,מודעות הנעה לפעילות בעיתון ישראל פוסט, דיוור ישיר ללקוחות דור גז, מועדון לקוחות YOU ו- YouPhone  (בחשבוניות/ניוזלטר), חשיפה בסניפים, חשיפה בדפי הפייסבוק של החברות,

עמוד ייעודי באתר YOU באינטרנט, שמתמקד בבעיה החברתית ובפרויקטים שהתרומות יממנו : you-card.co.il/family כמו כן, הופק סרטון הנעה לפעולה מרגש, שצולם בבית משפחתה של זהר, ילדה בת 10 עם שיתוק מוחין ואפילפסיה.

 לפרטים נוספים: רותי מדלעי SMG 054-5648795